KRUSZWICKA LIGA PIŁKI HALOWEJ
STRONA OFICJALNA
IX Edycja | Sezon 2012/2013

KLPH - 13 kolejka - 12.01.2013

Tylko 5 meczów rozegrano w ramach 13 kolejki kruszwickiej halówki. Padło w nich aż 56 bramek, ale żadne z tych spotkań nie rozgrzało kibiców zgromadzonych na trybunach . Zwycięskie drużyny wygrywały sporą różnicą bramek, a emocji było jak na lekarstwo. Mecz Metalowych z Tłoczeniowymi został przełożony na 19 stycznia.

NKA PILOT 11 - 2 GOCANÓWKO (6-0)
Radosław Pięta 4, Tobiasz Czyściecki 4, Maciej Stube, Bartłomiej Wojciechowski, samobójcza - Arkadiusz Czajka 2
W pierwszym starciu tych drużyn Piloci wygrali 11-0. Teraz też strzelili 11 goli, ale tym razem Arek Czajka zdobył dwie bramki i wynik z pierwszej rundy się nie powtórzył.
Piłkarz meczu - Radosław Pięta i Tobiasz Czyściecki
Bramka meczu - Radosław Pięta na 5-0 i Arkadiusz Czajka na 1-6

SZARLEJ 5 - 0 ECS INOWROCŁAW (1-0)
Robert Ciećka 2, Marcin Grabarek, Krzysztof Śliwczyński, samobójcza
Po pierwszej wyrównanej połowie w drugiej odsłonie Szarlej dominował już wyraźnie nad ambitną drużyną Eceesu.
Piłkarz meczu - Marcin Grabarek i Robert Ciećka
Bramka meczu - Robert Ciećka na 1-0

PACIO PAKOŚĆ 11 - 1 DROWY (6-0)
Hubert Grupa 4, Jarosław Woźniak 3, Jarosław Łapiński 3, Piotr Harwoziński - Łukasz Kiedzik
Najciekawszy moment tego meczu to strzelenie honorowej bramki przez Łukasza Kiedzika, po której zrobiło się głośniej w hali.
Piłkarz meczu - Hubert Grupa i Jarosław Woźniak
Bramka meczu - Jarosław Woźniak na 6-0 i Łukasz Kiedzik na 1-6

RPC BEBO 8 - 3 RACICE (6-1)
Marek Dunisławski 2, Mariusz Bonek 2, Waldemar Kowalewski 2, Jacek Burdziński 2 - Waldemar Młodziński, Roman Dunisławski, Leszek Grosman
W pierwszej połowie gracze z Racic poruszali się tak jakby dopiero odeszli od świątecznych stołów. Zryw w drugiej połowie na niewiele się już zdał.
Piłkarz meczu - Marek Dunisławski i Waldemar Kowalewski
Bramka meczu - Mariusz Bonek na 2-1

STACJA PALIW JAPAKS 12 - 3 CUKROWNIA (6-2)
Dariusz Kotlarek 4, Wojciech Królak 3, Adam Stefański 2, Maciej Sierdziński 2, Damian Mróz - Damian Szymański, Jacek Kruszczyński, Grzegorz Nowaczyk
W trakcie tego spotkania część kibiców wspominała tę dawną Cukrownię, po której w tym sezonie pozostała już tylko nazwa.
Piłkarz meczu - Dariusz Kotlarek i Wojciech Królak
Bramka meczu - Wojciech Królak na 8-2

METAL DOM - PIERWSZE TŁOCZENIE Przełożony na 19 stycznia.

Dzisiejsze spotkania sędziowali Sławomir Woźnica i Robert Jędrzejczak.

NAJLEPSZA "5" KOLEJKI
Tomasz Lewandowski, Radosław Pięta, Marek Dunisławski, Dariusz Kotlarek, Hubert Grupa rez. Dariusz Dumała, Wojciech Królak, Marcin Grabarek, Tobiasz Czyściecki, Jarosław Woźniak

PIŁKARZ KOLEJKI
Dariusz Kotlarek, Radosław Pięta i Marek Dunisławski

MECZ KOLEJKI
RPC Bebo - Racice 8-3 i Szarlej - ECS Inowrocław 5-0

BRAMKA KOLEJKI
Wojciech Królak

13 kolejka nie dostarczyła kibicom większych emocji, bo tylko w pierwszej części meczu Szarleja z Eceesem i w drugiej połowie spotkania Bebo z Racicami było trochę zaciętości i wyrównanej gry. Miejmy nadzieję, że za tydzień zobaczymy dużo dobrej halówki, bo zestaw par zapowiada się całkiem interesująco, a na deser obejrzymy zaległe spotkanie Metalowych z Tłoczeniowymi. Po tej kolejce już 102 zawodników wpisało się na listę strzelców.

Zobacz wyniki i strzelców - Kliknij tutaj
Zobacz tabelę - Kliknij tutaj

Wasze Komentarze

0. 15.01.2013 10:02 [83.23.245.215] Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:18.0) Gecko/20100101 Firefox/18.0
PePiS
Pepis co ty tu wypisujesz za banialuki że nie było wrażeń. Będziesz miał wrażenia grając z Pacio. To że wynik meczu jest wyskoi nie oznacza że nie rozgrzewa kibiców. Ja rozumiem, że kibice z Szarleja mają inny świat, ale jak coś tu piszesz, to rób to obiektywnie. Proponuję żeby komentarze do meczy pisał OJCIEC DYKTATOR z Drowów, bo jest obiektywny, samokrytyczny i pisze z jajem, a twoje komentarze są suche jak siano na strychu.