KRUSZWICKA LIGA PIŁKI HALOWEJ
STRONA OFICJALNA
IX Edycja | Sezon 2012/2013

KLPH - 14 kolejka - 19.01.2013

Po 14 kolejce KLPH mamy 635 strzelonych bramek w 83 meczach. Spośród 158 zawodników grających w naszej lidze już 105 zapisało się na listę strzelców.

Bardzo blisko sprawienia dużej niespodzianki były w tej kolejce Racice, które w spotkaniu z liderem mądrze się broniły i dwukrotnie obejmowały prowadzenie. Ostatecznie jednak Metalowym udało się przełamać obronę rywala i to oni wyszli zwycięsko z tej potyczki. Bardzo poważnej kontuzji stawu skokowego doznał w tym meczu zawodnik Racic Waldek Młodziński. Waldkowi życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia.

PACIO PAKOŚĆ 6 - 3 SZARLEJ (1-1)
Jarosław Łapiński 2, Jarosław Woźniak, Ryszard Babiarz, Michał Wikarski, samobójcza - Damian Butt 2, Tomasz Lewandowski II
Po pierwszej wyrównanej połowie, w drugiej zdecydowanie więcej z gry mieli gracze z Pakości i pewnie wypunktowali czerwonych, a po tej wygranej awansowali na pozycję wicelidera.
Piłkarz meczu - Jarosław Łapiński i Michał Wikarski
Bramka meczu - Tomasz Lewandowski II na 1-1 i Michał Wikarski na 6-2

PIERWSZE TŁOCZENIE 4 - 0 DROWY (2-0)
Łukasz Becla 2, Michał Kawalerski, Zygmunt Bukowiecki
Tłoczeniowi oszczędzali się trochę na zaległy mecz z liderem, ale i tak nie mieli większych problemów z pokonaniem ambitnych jak zawsze Drowików.
Piłkarz meczu - Łukasz Becla
Bramka meczu - Zygmunt Bukowiecki

CUKROWNIA 5 - 3 GOCANÓWKO (2-1)
Jerzy Wachowicz 2, Piotr Mrówczyński, Paweł Borczak, Przemysław Batkowski - Mirosław Gołdyn 2, Jacek Gołdyn
Po 5 porażkach z rzędu Cukrownia wreszcie zdobyła komplet punktów z najsłabszym w lidze Gocanówkiem.
Piłkarz meczu - Jerzy Wachowicz
Bramka meczu - Jerzy Wachowicz na 3-2

METAL DOM 3 - 2 RACICE (1-1)
Tomasz Majtczak, Maciej Przydatek, Marcin Ciesielski - Waldemar Młodziński, Jacek Zalesiak
Było to zdecydowanie najlepsze i najciekawsze spotkanie tej kolejki i kto wie jak by się zakończyło gdyby nie fatalna kontuzja Waldka, bo do tego momentu Racice prowadziły 2-1 i sprawiały liderowi spore kłopoty. Decydujące trafienie zadał w tym meczu niezawodny Marcin Ciesielski na dwie minuty przed końcową syreną.
Piłkarz meczu - Marcin Ciesielski, Tomasz Majtczak, Waldemar Młodziński i Daniel Pindel
Bramka meczu - Waldemar Młodziński na 0-1 i Marcin Ciesielski na 3-2

NKA PILOT 5 - 0 ECS INOWROCŁAW (1-0)
Bartłomiej Wojciechowski 2, Maciej stube 2, Tomasz Lewicki
W dwóch ostatnich meczach drużyna Eceesu nie zdobyła żadnej bramki, a straciła ich aż 10. Dominacja graczy ze Strzelna zwłaszcza w drugiej połowie była bardzo wyraźna.
Piłkarz meczu - Bartłomiej Wojciechowski i Tomasz Lewicki
Bramka meczu - Bartłomiej Wojciechowski na 3-0

RPC BEBO - STACJA PALIW JAPAKS
Mecz przełożony, odbędzie się 26 stycznia o godzinie 15:30

SPOTKANIE ZALEGŁE

METAL DOM 6 - 2 PIERWSZE TŁOCZENIE (3-1)
Maciej Kowalski 2, Marcin Ciesielski, Tomasz Majtczak, Andrzej Panfil, Maciej Przydatek - Łukasz Becla, Michał Kawalerski
Tłoczeniowi ściągnęli na ten mecz wszystkich swoich najlepszych graczy, ale na Metalowych nie zrobiło to większego wrażenia.
Piłkarz meczu - Marcin Ciesielski i Maciej Kowalski
Bramka meczu - Łukasz Becla na 1-2, Maciej Kowalski na 3-1 i Andrzej Panfil na 4-1

Spotkania 14 kolejki sędziowali Sławomir Woźnica i Robert Jędrzejczak.

NAJLEPSZA "5" KOLEJKI
Marcin Ciesielski, Waldemar Młodziński, Jerzy Wachowicz, Jarosław Łapiński, Bartłomiej Wojciechowski rez. Daniel Pindel, Tomasz Majtczak, Maciej Kowalski, Tomasz Lewicki, Łukasz Becla

PIŁKARZ KOLEJKI
Marcin Ciesielski i Waldemar Młodziński

MECZ KOLEJKI
Metal Dom - Racice 3-2

BRAMKA KOLEJKI
Zygmunt Bukowiecki i Jerzy Wachowicz

Metal Dom okazał się największym wygranym tej soboty. Po szczęśliwej wygranej z Racicami, pewnie ograł w zaległym meczu Tłoczeniowych i do 9 punktów powiększył przewagę nad grupą pościgową. Więcej oczekiwaliśmy po meczach Pacio z Szarlejem i Pilota z Eceesem, ale zarówno Szarlej jak i mątewska ekipa zaprezentowały się bardzo mizernie. W najbliższą sobotę najciekawiej zapowiadają się spotkania Metalowch z Pilotem i Paliwowych z Pacio.

Zobacz wyniki i strzelców - Kliknij tutaj
Zobacz tabelę - Kliknij tutaj

Wasze Komentarze

0. 25.01.2013 01:19 [87.205.77.217] Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:18.0) Gecko/20100101 Firefox/18.0