KRUSZWICKA LIGA PIŁKI HALOWEJ
STRONA OFICJALNA
XVI Edycja | Sezon 2019/2020
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RANKING STRZELCÓW
Uwaga! W widoku drużyn, pod nazwiskiem każdego zawodnika można teraz zobaczyć liczbę zdobytych przez niego bramek.

LPZAWODNIKBRAMKIDRUŻYNA
1.Mateusz Kurtysiak18Rossoneri Łagiewniki
2.Piotr Mroziński18Joga Bonito
3.Maciej Osiński18Trans Kruszwica
4.Kacper Lewandowski16Joga Bonito
5.Wojciech Springer14Metal Dom
6.Łukasz Deręgowski10NKA Unia-Leszcze
7.Seweryn Hełminiak10NKA Unia-Leszcze
8.Andrzej Panfil10Metal Dom
9.Przemysław Czaplewski9Paw-Bud
10.Mikołaj Dyrda9Oldboje Gopło
11.Piotr Kaczmarzewski9Oldboje Gopło
12.Damian Sikorski9Gocanówko
13.Patryk Tomczak9Rossoneri Łagiewniki
14.Hubert Burdziński8Rossoneri Łagiewniki
15.Patryk Gołdyn8Gocanówko
16.Adam Kujawa8Paw-Bud
17.Mateusz Radkowski8NKA Unia-Leszcze
18.Krystian Łukaszewski8Rossoneri Łagiewniki
19.Dawid Białkowski7Rossoneri Łagiewniki
20.Łukasz Bondas7Oldboje Gopło
21.Hubert Jabłoński7Paw-Bud
22.Dawid Mańkowski7Joga Bonito
23.Adam Kropski6Metal Dom
24.Mariusz Lewandowski6Paw-Bud
25.Wiktor Majchrzak6Metal Dom
26.Maciej Motławski6Paw-Bud
27.Rafał Redman6Oldboje Gopło
28.Kamil Załęcki6ZSP Kazik
29.Kamil Adamski5Trans Kruszwica
30.Dawid Chesy5Trans Kruszwica
31.Paweł Dadzibóg5NKA Unia-Leszcze
32.Michał Kropkowski5Metal Dom
33.Dawid Żurawski5Oldboje Gopło
34.Piotr Foremski4Joga Bonito
35.Arkadiusz Kaniewski4Metal Dom
36.Szymon Skalski4ZSP Kazik
37.Filip Bednarek3Rossoneri Łagiewniki
38.Jakub Dziwnik3ZSP Kazik
39.Jakun Norberczak3Metal Dom
40.Adam Rychłowski3Metal Dom
41.Krystain Szeluga3Paw-Bud
42.Wiktor Tomaszewski3Paw-Bud
43.Tomasz Urbanek3Metal Dom
44.Marcin Derenda2ZSP Kazik
45.Bartłomiej Grzelak2Oldboje Gopło
46.Cezary Krawczykowski2Metal Dom
47. Makowiecki2Paw-Bud
48.Marek Martin2NKA Unia-Leszcze
49.Mikołaj Myśliwy2Oldboje Gopło
50.Filip Osiński2Trans Kruszwica
51.Jakub Pankowski2Oldboje Gopło
52.Mateusz Stanecki2Gocanówko
53.Mateusz Stróżyk2Gocanówko
54.Dawid Szefler2Metal Dom
55.Dawid Wojtaczak2NKA Unia-Leszcze
56.Szymon Wojtarski2Oldboje Gopło
57.Patryk Woźniak2Rossoneri Łagiewniki
58.Dariusz Bajer1Trans Kruszwica
59.Filip Barglik1Rossoneri Łagiewniki
60.Jacek Burdziński1Rossoneri Łagiewniki
61.Miłosz Ciesielczyk1Joga Bonito
62.Bartosz Derenda1ZSP Kazik
63.Tomasz Giszter1Trans Kruszwica
64.Paweł Jarmusz1NKA Unia-Leszcze
65.Kacper Kasztelan1Joga Bonito
66.Łukasz Kornacki1Joga Bonito
67.Waldemar Kowalewski1Trans Kruszwica
68.Marcin Kubiak1ZSP Kazik
69.Kacper Kubiak1ZSP Kazik
70.Łukasz Lewandowski1Paw-Bud
71.Filip Marcinów1Paw-Bud
72.Maciej Motławski1Joga Bonito
73.Bartosz Ogrodowski1NKA Unia-Leszcze
74.Jakub Rzewucki1ZSP Kazik
75.Maciej Stube1Joga Bonito
76.Patryk Sulanowski1Trans Kruszwica
77.Bartosz Wiatr1ZSP Kazik
78.Piotr Wójciak1Trans Kruszwica


 
Odwiedź nas na facebooku!