KRUSZWICKA LIGA PIŁKI HALOWEJ
STRONA OFICJALNA
XII Edycja | Sezon 2015/2016

19 kolejka KLPH

Cztery czołowe zespoły wygrały swoje mecze dlatego w tabeli nie mamy w zasadzie żadnych przetasowań. Do końca pozostały już tylko 3 kolejki, które odbędą się 19 marca, 2 kwietnia, a na 9 kwietnia planujemy zakończenie rozgrywek.

Bramka meczu - Maciej Stube na 0-3

Trans Kruszwica 3 - 6 Pacio Pakość (1 - 2)
Karol Krzesiński 2, Dawid Chęsy - Jarosław Łapiński 2, Mateusz Paciorek 2, Jarosław Woźniak, Adam Stefański

Piłkarz meczu - Mateusz Paciorek, Jarosław Łapiński, Karol Krzesiński
Bramka meczu - Jarosław Łapiński

Oldboje Gopło 2 - 5 NKA Kruszwica (0 - 2)
Błażej Kukuczka 2 - Dawid Białkowski, Rafał Redman, Piotr Kaczmarzewski, Damian Cięgotura, Łukasz Kornacki

Piłkarz meczu - Piotr Kaczmarzewski, Rafał Redman, Piotr Sypniewski, Błażej Kukuczka
Bramka meczu - Łukasz Kornacki na 0-5

ECS 3 - 0 Racice
Walkower

Gocanówko 6 - 4 Oponweks (2 - 2)
Kamil Adamski 5, Mateusz Stanecki - Łukasz Becla 2, Robert Wiśniewski, Szymon Sypniewski

Piłkarz meczu - Kamil Adamski, Łukasz Becla
Bramka meczu - Kamil Adamski na 3-2 i Łukasz Becla na 3-5

Metal-Dom 5 - 6 Japaks (3 - 2)
Waldemar Panfil 2, Adam Rychłowski, Tomasz Kwaśniewski, Tomasz Majtczak - Marcin Grabarek 3, Robert Ciećka 2, Arkadiusz Kaniewski

Piłkarz meczu - Marcin Grabarek, Robert Ciećka, Waldemar Panfil
Bramka meczu - Adam Rychłowski

NAJLEPSZA "5" KOLEJKI
Rafał Babik, Maciej Tyczyński, Mateusz Rzekanowski, Jarosław Łapiński, Kamil Adamski
rez. Piotr Sypniewski, Marcin Grabarek, Rafał Redman, Błażej Kukuczka, Łukasz Becla

Gocanówko - Oponweks 6-4

Rewanżowe derby Strzelna wyglądały podobnie jak pierwszy mecz tych drużyn. Mateusz Rzekanowski już w pierwszych minutach zaskoczył pilotów i zdobył 2 bramki. W drugiej połowie Maciej Stube durzucił jeszcze jednego gola i było po herbacie.

Jarosław Łapiński zdobył piękną bramkę na 1-0 i wydawało się, że Pakościanie rozniosą transów tak jak w pierwszej rundzie kiedy to wygrali aż 16-2. Tym razem kierowcy walczyli ambitnie o każdą piłkę i przegrali "tylko" 3-6.

Oldboje zdecydowanie lepiej radzą sobie z drużynami, które nie bięgają tak dużo i tak szybko jak gracze Nki. W starciu z autobusikami zaczęli poważnie zagrażać bramce Piotrka Sypniewskiego dopiero od stanu 0-5. Wtedy to dwie bramki Błażeja Kukuczki zmniejszyły nieco rozmiary porażki. Nka to wciąż najpoważniejszy kandydat do końcowego sukcesu.

Chłopaki z Gocanówka wciąż walczą o jak najlepszą lokatę na koniec ligi. Przedostatnia pozycja ich nie zadawala. Dzisiaj pokonali wyżej notowane oponki, a bohaterem spotkania był Kamil Adamski strzelec 5 goli.

W meczu Japaksu z Metal Domem rzutem na taśmę zdobyliśmy 3 punkty. Przez większą część tego spotkania prowadzili metalowi wykorzystując nieporadność i liczne błędy w naszej ekipie. Dopiero w końcowej fazie meczu po golach Grabarka, Ciećki i Kaniewskiego uratowaliśmy pierwszą pozycję.

W zaległym meczu z poprzedniej kolejki chłopaki z Ecsu długo nie mogli rozmontować obrony oponek. Dopiero w ostatnich minutach drogę do bramki znalazł Sebastian Walczak, a potem jeszcze dwukrotnie poprawił Maciej Tyczyński. Po tej wygranej kabelki powrócili na 3 miejsce.