KRUSZWICKA LIGA PIŁKI HALOWEJ
STRONA OFICJALNA
XII Edycja | Sezon 2015/2016

12 kolejka KLPH

Po pierwszej kolejce rundy rewanżowej na czele tabeli nie mamy żadnych zmian. Cztery czołowe drużyny zgodnie zdobyły komplet punktów. Jednak w przypadku Strzelna i ECS były to bardzo szczęśliwe wygrane.

UWAGA! 30 stycznia po planowych meczach 13 kolejki, o godzinie 19:00 odbędzie się zaległe spotkanie z 10 kolejki - Metal Dom - Racice

Natomiast 6 lutego po spotkaniach 14 kolejki, o godzinie 19:00 odbędzie się zaległe spotkanie z 11 kolejki - Pilot Strzelno - Oponweks

Strzelno 7 - 6 Pacio Pakość (1 - 1)
Maciej Stube 2, Mateusz Adamczyk 2, Tobiasz Czyściecki 2, Mateusz Rzekanowski - Bartosz Wieczorek 2, Michał Nadolski, Hubert Grupa, Adam Stefański, Jarosław Łapiński

Piłkarz meczu - Tobiasz Czyściecki, Mateusz Adamczyk, Maciej Stube, Bartłomiej Wieczorek

Trans Kruszwica 1 - 6 Metal-Dom (1 - 2)
Dariusz Kopidura - Tomasz Majtczak 2, Tomasz Kwaśniewski, Damian Butt, Łukasz Lewandowski, Sławomir Boniecki

NAJLEPSZA "5" KOLEJKI
Piotr Sypniewski, Mateusz Adamczyk, Patryk Walczak, Dawid Jasiński, Adam Dzwoniarkiewicz
rez. Adam Kropski, Piotr Kaczmarzewski, Tomasz Majtczak, Robert Ciećka, Damian Cięgotura

Strzelno - Pacio 7-6 i ECS - Oldboje 4-3

Szalony mecz oglądaliśmy dzisiaj w wykonaniu graczy ze Strzelna i Pakości. Emocje niczym w lidze angielskiej. Do przerwy był remis 1-1. Po kilku minutach drugej części gry Pacio prowadziło już 4-1 i poza chłopakami ze Strzelna chyba nikt nie wierzył, że to to oni zdobędą w tym meczu 3 punkty. 2 minuty przed końcem było już 5-5, ale wtedy Bartek Wieczorek ponownie dał prowadzenie pakościanom. Jednak w samej końcówce Tobiasz Czyściecki i Mateusz Adamczyk znaleźli drogę do pakoskiej bramki i niemożliwe stało się faktem.

Mecz NKA z Oponweksem miał być hitem tej kolejki, ale zawiódł trochę oczekiwania kibiców, bo emocji nie było w nim zbyt wiele. Autobusy od początku przejęły inicjatywę, a najlepsi ich strzelcy Piotrek Kaczmarzewski i Damian Cięgotura zdobyli po 2 gole. Oponki stać było tylko na honorowa bramkę.

O wiele ciekawsze widowisko oglądaliśmy w starciu ECS i Oldbojów. Kabelki nie mogą w tym sezonie narzekać na brak szczęścia. To już chyba 4 albo 5 spotkanie, które rozstrzygają na swoją korzyść w samej końcówce. Szczęściu trzeba jednak pomóc, a oni najlepiej wiedzą jak to robić, bo do ostatniej sekundy walczą o jak najlepszy wynik. To chyba dlatego, że mają w swoim składzie dwóch Walczaków. Tym razem do wygranej poprowadził ich Patryk, który był nie do zatrzymania i ustrzelił hattricka. Swojego gola zdobył też Sebastian. W oldbojach pierwsze skrzypce grał dzisiaj Adam Dzwoniarkiewicz, strzelec dwóch goli i kreator większości akcji swojej drużyn. Zawiódł nieco bramkarz Daniel Pindel, który mógł lepiej zachować się przy straconych bramkach.

Metalowi tylko w pierwszej połowie mieli pewne problemy z Transem. Po zmianie stron Kwas i spółka nie dali już kierowcom żadnych szans, a wynik tego meczu to najmniejszy wymiar kary.

Japaks już po pierwszej połowie prowadził z Gocanówkiem 7-0. Po 3 gole zdobyli najlepsi dzisiaj w naszej ekipie Robert Ciećka i Dawid Jasiński. Swojego gola strzelił też nasz bramkarz Adam Kropski, który huknął nie do obrony. Po przerwie Ciekol i Jasny dorzucili jeszcze po jednym golu, a Jacek Gołdyn uratował honor swojej drużynie.

W ostatnim dzisiejszym spotkaniu Pilot ograł osłabione Racice. Młynarze przystąpili do niego tylko w 4 osobowym składzie. Bronili się dzielnie przez całą pierwszą połowę, ale w drugiej opadli z sił i piloci zdobyli 4 gole.

Wasze Komentarze

0. 24.01.2016 18:59 [37.190.197.246] Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:35.0) Gecko/20100101 Firefox/35.0