KRUSZWICKA LIGA PIŁKI HALOWEJ
STRONA OFICJALNA
XII Edycja | Sezon 2015/2016

9 kolejka KLPH

Dzisiaj odbyła się ostatnia seria spotkań w 2015 roku. Teraz mamy w rozgrywkach przerwę świąteczno-noworoczną. Spotkamy się ponownie 9 stycznia, a tydzień później kończymy pierwszą rundę rozgrywek. Po ostatniej tegorocznej kolejce na czele tabeli mamy Japaks. Drugi z taką samą ilością punktów jest ECS, a trzecią pozycję ze stratą 3 oczek zajmuje NKA. Tabele zamykają Gocanówko i Trans.

Oto dzisiejsze wyniki.

Racice 9 - 2 Trans Kruszwica (4 - 0)
Maciej Osiński 4, Artur Szczudliński 2, Piotr Wójciak, Łukasz Bondas, Bartłomiej Dzwoniarkiewicz - Tomasz Kruk, Arkadiusz Czajka

Piłkarz meczu - Maciej Osiński, Artur Szczudliński
Bramka meczu - Tomasz Kruk na 1-6

Oldboje Gopło 3 - 4 Japaks (0 - 3)
Marcin Kulpiński, Sławomir Worek, Maciej Springer - Marcin Grabarek 2, Adam Kropski, Rafał Sobczak

Piłkarz meczu - Marcin Grabarek, Adam Kropski, Maciej Springer, Adam Dzwoniarkiewicz
Bramka meczu - Marcin Grabarek na 3-0 i 4-2

Metal-Dom 2 - 3 ECS (1 - 1)
Adam Rychłowski, Andrzej Panfil - Marcin Burdziński, Przemysław Dybicz, Sebastian Walczak

Piłkarz meczu - Marcin Burdziński, Sebastian Walczak, Andrzej Panfil, Adam Rychłowski
Bramka meczu - Przemysław Dybicz

NKA Kruszwica 15 - 0 Gocanówko (6 - 0)
Piotr Kaczmarzewski 4, Damian Cięgotura 3, Dawid Białkowski 3, Łukasz Kornacki 3, Waldemar Kowalewski 2

Piłkarz meczu - Dawid Białkowski, Łukasz Kornacki, Piotr Kaczmarzewski, Damian Cięgotura
Bramka meczu - Waldemar Kowalewski na 2-0 i Dawid Białkowski na 4-0

Strzelno 3 - 2 Oponweks (1 - 1)
Mateusz Rzekanowski 2, Mateusz Adamczyk - Szymon Sypniewski, Łukasz Becla

Piłkarz meczu - Mateusz Rzekanowski, Mateusz Adamczyk, Zygmunt Bukowiecki
Bramka meczu - Mateusz Rzekanowski na 2-2

Pacio Pakość 3 - 2 Pilot Strzelno (2 - 0)
Hubert Grupa, Adam Stefański, Michał Nadolski - Piotr Foremski, Michał Wikaryczak

Piłkarz meczu - Michał Nadolski, Adam Stefański, Piotr Foremski

NAJLEPSZA "5" KOLEJKI
Andrzej Panfil, Marcin Burdziński, Dawid Białkowski, Maciej Osiński, Mateusz Rzekanowski
rez. Adam Kropski, Maciej Springer, Marcin Grabarek, Łukasz Kornacki, Sebastian Walczak

ECS na 3-2 z Metal Domem

Racice po meczu z Transem mieli chyba spotkanie opłatkowe, bo w takim składzie nie widzieliśmy ich już dawno. Na ławce siedziało bodaj sześciu zawodników, a naprzeciwko nich najsłabsza drużyna naszej ligi. Zapowiadał się dwucyfrowy wynik, ale młynarze postanowili oszczędzić kierowców i zatrzymali się na 9 bramkach, a sami chyba tylko ze względu na gwiazdkę sprezentowali rywalom dwa gole. Skutecznością błysnął zwłaszcza Maciej Osiński, który zdobył 4 bramki. Po zeszłotygodniowym laniu od metalowych Japaks chciał częściowo zmazać plamę i pewnie ograć oldbojów. Dość szybko objęliśmy prowadzenie po silnym i precyzynym uderzeniu Adama Kropskiego. Na 2-0 podwyższył Rafał Sobczak, a potem z półobrotu trafia Marcin Grabarek i do przerwy jest 3-0. Na drugą połowe wyszły jednak dwie zupełnie odmienione drużyny. Oldboje już po 2 minutach po bramkach Kulpińskiego i Worka zmniejszają rozmiary porażki i mamy już tylko 2-3. Na szczęście dla nas Marcin Grabarek po raz drugi zaskoczył Daniela Pindla i odskoczyliśmy na dwie bramki. Końcowe minuty w naszym wykonaniu były jednak fatalne. Kruszwiczanie znowu strzelają kontaktowego gola, grają dużo lepiej i stwarzają sobie doskonałe sytuacje, których jednak nie wykorzystują i takim oto trochę szczęśliwym trafem Japaks zdobywa 3 punkty. Kibice najbardziej czekali na starcie kabelków z metalowymi i się nie zawiedli. Początek należy do śrubek i Adam Rychłowski w sytuacji sam na sam nie daje szans Babikowi. Po 2 minutach do wyrównania doprowadza Marcin Burdziński i pomimo sytuacji i strzałów z obu stron wynik do przerwy nie ulega zmianie. Drugą połowę znowu lepiej zaczęli metalowi i po ładnej bramce Andrzeja Panfila ponownie objęli prowadzenie. Biało - czarni umiejętnie zwalniali grę i gdyby grali z inną drużyną pewnie dowieźli by wygraną do końca. Ale kable już po raz czwarty w tym sezonie w ostatnich sekundach odwracają losy meczu. Dwie ostatnie ich akcje kończą się powodzeniem. Pierwszą pięknym strzałem w samo okienko kończy Przemek Dybicz i mamy remis, a potem po najładniejszej akcji tej kolejki Patryk Walczak idealnie obsłużył Sebę Walczaka i w ekipie eceesu zapanowała wielka radość. W kolejnym meczu grano tylko do jednej bramki, bo enka bez litości potraktowała Gocanówko. Wynik 15-0 mówi sam za siebie. Piotrek Kaczmarzewski trafił 4 razy i umocnił się na pozycji najlepszego strzelca ligi. Także kilku jego kolegów zdecydowanie poprawiło swoje pozycje w tej klasyfikacji. Dzisiaj było widać ile dla Oponweksu znaczy brak lidera tej drużyny Michała Tańskiego. Z Michałem w składzie oponki ograli m.in. metalowych, kabelki i paciorków. Strzelno nawet bez swojego asa Tobiasza Czyścieckiego okazało się za mocne, a bohaterem w ich ekipie był dzisiaj Mateusz Rzekanowski, który przesądził o wygranej swojej ekipy. Kiedy do hali wchodzą zawodnicy Pacio wszyscy rozglądają się kogo dzisiaj przywieźli. Byli m.in. Nadolski, Dąbrowski, Pietrzak więc piloci mieli się czego obawiać. Pakościanie zdobyli do przerwy dwa gole i zmarnowali wiele sytuacji na podwyższenie wyniku. Jeszcze długo po przerwie wynik się nie zmieniał, chociaż sytuacji znowu nie brakowało. Dopiero w końcowej fazie meczu piloci złapali kontakt i trochę postraszyli pakościan, ale na zdobycie choćby jednego punktu to było zbyt mało.

Organizatorzy ligi życzą wszystkim Wesołych Świąt, udanej zabawy Sylwestrowej, dużo zdrówka i samych radosnych dni w nowym 2016 roku.

Wasze Komentarze

0. 20.12.2015 19:44 [37.190.197.204] Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:35.0) Gecko/20100101 Firefox/35.0
ecs
brawo Przemek super goool
gracz racic D.D

1. 20.12.2015 20:58 [89.230.138.139] Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/47.0.2526.106 Safari/537.36
Metal-Ecs
Metal miał wygraną w zasięgu ręki - przegrał tylko i wyłącznie na własne życzenie.
kibic

2. 20.12.2015 21:23 [83.8.50.112] Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:43.0) Gecko/20100101 Firefox/43.0
hmmm
ja wiem czy na własne życzenie..? raczej se tego nie życzyli żeby przegrać... ja bym powiedział że spie...lili końcówkę i przegrali. ale tym sposobem ciekawszy będzie mecz Japaks-ECS!
konio

3. 20.12.2015 21:49 [37.47.21.75] Mozilla/5.0 (Linux; Android 5.0.2; SM-T535 Build/LRX22G) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/46.0.2490.76 Safari/537.36
Metal - ECS
Dokładnie ,zgadzam się z KONIO....Panowie z MD czuli juz wygraną w kieszeni i troszkę przysnęli pod koniec meczu a Kabelki umiejętnie to wykorzystaly. Poza tym w starciu dwóch drużyn na podobnym poziomie zawsze jednej z nich potrzeba tez odrobinę szczęścia żeby wygrać , tym razem szczęście zostalo po stronie ECS-u
Jasiu z Łagiewnik

4. 21.12.2015 09:47 [94.254.129.248] Mozilla/5.0 (Linux; Android 4.2.2; ALCATEL ONE TOUCH 7041D Build/JDQ39) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/47.0.2526.76 Mobile Safari/537.36
Terminarz
No to przy dobrych wiatrach jak nikt już nam nie przaszkodzi to kończymy w kwietniu
Gracz

JAPAKS - OLDBOJE
Gratulacje dla OLDBOJÓW, świetna postawa w tym meczu....mało brakowało do niespodzianki!!!
Jarosław Kaczyński

NKA-Ecs
Najciekawszy mecz to będzie NKA-ecs
ranny

7. 21.12.2015 23:14 [141.0.12.138] Mozilla/5.0 (Linux; Android 4.4.2; myPhone Qsmart Premium Build/KOT49H) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/47.0.2526.73 Mobile Safari/537.36 OPR/34.0.2044.98679
Ecs - nka
Ecs rozjedzie autobusiki
Gracz ecs!!!!

Yes!!!
ecs srotekrzon!!! Ha! Ha!! Ha!!!
ranny

9. 22.12.2015 12:18 [78.11.5.154] Mozilla/5.0 (Linux; U; Android 4.4.4; pl-pl; SM-G530FZ Build/KTU84P) AppleWebKit/534.30 (KHTML, like Gecko) Version/4.0 Mobile Safari/534.30
do gracza Ecs
Nie podpisuj się pod nami używaj swego imienia jak masz jaja a jak nie masz to pobaw się klockami.
ecs

2016
kibicom i zawodnikom halówki DUŻO ZDROWIA I POWODZENIA W NOWYM ROKU życzy drużyna z Racic