KRUSZWICKA LIGA PIŁKI HALOWEJ
STRONA OFICJALNA
X Edycja | Sezon 2013/2014

18 kolejka KLPH

Dzisiaj w kruszwickiej hali mieliśmy prawdziwy maraton. Od g.8.00 do 15.00 rozgrywano turniej organizowany przez Stowarzyszenie Drowy w którym uczestniczyły także drużyny i zawodnicy grający w naszej lidze. Po godzinie przerwy odbyła się 17 ligowa kolejka.

Metal-Dom 8 - 2 Gocanówko (3 - 0)
Łukasz Czarnecki 2, Andrzej Panfil 2, Adam Rychłowski 2, Marcin Ciesielski 2 - Mirosław Gołdyn, Roman Sikorski

METAL DOM - Marcin Ciesielski, Tomasz Kwaśniewski, Tomasz Majtczak, Waldemar Panfil, Andrzej Panfil, Adam Rychłowski, Łukasz Czarnecki

GOCANÓWKO - Adam Stanecki, Jacek Gołdyn, Roman Sikorski, Mirosław Gołdyn, Łukasz Krzemiński

Metal Dom nie miał dzisiaj zbyt wiele pracy, bo Gocanówko nie zmusiło go do większego wysiłku. Przy stanie 6-0 metalowi tak się rozluźnili, że dali sobie strzelić dwa gole, za co dostali burę od Boczka.
Piłkarz meczu - Adam Rychłowski i Andrzej Panfil
Bramka meczu - Łukasz Czarnecki na 7-1

Strzelno 5 - 4 Racice (3 - 1)
Tobiasz Czyściecki 3, Piotr Foremski, Maciej Stube - Jacek Zalesiak, Adam Dzwoniarkiewicz, Piotr Wójciak, Mikołaj Dyrda

STRZELNO - Maciej Rodak, Maciej Stube, Krzysztof Drgas, Tobiasz Czyściecki, Piotr Foremski, Łukasz Czyściecki

RACICE - Paweł Borczak, Bartłomiej Dzwoniarkiewicz, Roman Dunisławski, Piotr Wójciak, Jacek Zalesiak, Adam Dzwoniarkiewicz, Marcin Wójciak, Mikołaj Dyrda

Strzelno do przerwy prowadziło już 3-1 będąc lepszym zespołem i nic nie wskazywało na to, że w drugiej połowie zawodnicy obu drużyn dostarczą nam jeszcze tyle emocji. W pierwszych minutach po zmianie stron Racice zdołały wyrównać stan meczu, ale potem dwie bramki strzelają ponownie chłopaki ze Strzelna. Mikołaj Dyrda zdobył jeszcze kontaktowego gola, ale do remisu zabrakło trochę sił i czasu.

Piłkarz meczu - Tobiasz Czyściecki, Piotr Foremski i Jacek Zalesiak
Bramka meczu - Tobiasz Czyściecki na 5-3

Szarlej 2 - 3 RPC Bebo (1 - 0)
Przemysław Śliwczyński, Marcin Grabarek - Dariusz Bajer 2, Mariusz Bonek

BEBO - Łukasz Kołkowski, Mariusz Kaźmierski, Mariusz Bonek, Dariusz Bajer, Tomasz Jurkiewicz, Jerzy Wachowicz, Marcin Kulpiński

SZARLEJ - Tomasz Lewandowski, Mirosław Kropski, Marcin Grabarek, Robert Ciećka, Przemysław Śliwczyński, Sławomir Boniecki, Adam Kropski

Jako pierwsi doskonałą sytuację w tym meczu stworzyli sobie gracze z Szarleja, ale Marcin Grabarek nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Łukaszem Kołkowskim. Z drugiej strony z kilku metrów fatalnie spudłował Marcin Kulpiński, ale chwilę po tym pada wreszcie bramka po ładnym uderzenie Przemka Śliwczyńskiego i jest 1-0 dla czerwonych. Po przerwie zespół Bebo gra bardziej odważnie, a efektem tego są dwa gole, które dały im prowadzenie. Po minucie znowu mamy remis, ale w ostatniej akcji tego meczu na sekundy przed końcową syreną Darek Bajer strzela bramkę i daje wygraną ekipie Adama Pizonia.

Piłkarz meczu - Dariusz Bajer i Łukasz Kołkowski
Bramka meczu - Przemysław Śliwczyński

Pacio Pakość 5 - 2 Pierwsze Tłoczenie (1 - 0)
Jarosław Łapiński 3, Jarosław Woźniak 2 - Dawid Marciniak 2

PACIO - Maciej Mazurek, Jarosław Woźniak, Ryszard Babiarz, Mateusz Paciorek, Jarosław Łapiński

TŁOCZENIE - Robert Konieczyński, Michał Kawalerski, Zygmunt Bukowiecki, Dawid Marciniak, Łukasz Becla, Tomasz Urbanek, Daniel Becla

Można powiedzieć, że dzisiaj był to dzień Pacio w kruszwickiej hali. Bo najpierw weterani z Pakości (wzmocnieni dwoma dziadkami z Szarleja w wieku około 50 lat) wygrali turniej w którym uczestniczyły dużo młodsze drużyny, które w swoich składach miały zawodników m.in. z Gopła Kruszwica, Goplanii Inowrocław i innych "liczących" się klubów. Potem był obiad i przystawka, a po obiedzie po bramkach Łapy i Jupki gładko ograli tłoczeniowych i w dobrych humorach powrócili do Pakości.

Piłkarz meczu - Jarosław Łapiński, Jarosław Woźniak i Dawid Marciniak
Bramka meczu - Jarosław Łapiński

SP Japaks 10 - 0 Drowy (2 - 0)
Mariusz Konopiński 3, Andrzej Piekański, Arkadiusz Kaźmierczak, Artur Pietrzak, Jarosław Zawada, Artur Zaborowski, Wojciech Królak

Spiker Adam Winiarczyk mówi o takich meczach, że było to spotkanie bez historii, bo zaiste tak było, a jak zauważył prezes paliwowych Mariusz Jarecki Japaks po 4 bramce z Drowami przekroczył już setkę zdobytych bramek i pod względem skutecznosci zdecydowanie góruje nad resztą drużyn.

Piłkarz meczu - Mariusz Konopiński i Andrzej Piekański
Bramka meczu - Wojciech Królak na 10-0

NKA Kruszwica 3 - 6 ECS (2 - 5)
Dawid Graczyk, Dawid Białkowski - Sebastian Walczak 2, Łukasz Woś, Radosław Staszków, Patryk Walczak, Maciej Tyczyński

ECS - Rafał Babik, Maciej Skowroński, Łukasz Woś, Patryk Walczakl, Maciej Tyczyński, Sebastian Walczak, Mateusz Sibora. Przemysław Dybicz

NKA - Hubert Kapeliński, Dawid Białkowski, Łukasz Kornacki, Dawid Graczyk, Michał Grundkowski

Ecees był zdecydowanym faworytem tego meczu i nie zawiódł swoich sympatyków. Młodzi gracze Enki pomimo ambitnej postawy nie sprostali czołowej ekipie naszej ligi, a rodzynkiem na torcie była w tym starciu bramka Macieja Tyczyńskiego na 5-2.

Piłkarz meczu - Maciej Tyczyński i Sebastian Walczak
Bramka meczu - Maciej Tyczyński na 5-2

Dzisiejsze zawody sędziowali Grzegorz Remiasz i Sławomir Woźnica, spiker jak zwykle Adam Winiarczyk, a obsługa medyczna to Hubert Chodakowski i Łukasz Wiśniewski

NAJLEPSZA 5 KOLEJKI
Łukasz Kołkowski, Mariusz Konopiński, Jarosław Łapiński, Sebastian Walczak, Tobiasz Czyściecki rez. Marcin Ciesielski, Andrzej Panfil, Andrzej Piekański, Dariusz Bajer, Maciej Tyczyński

WYDARZENIE KOLEJKI
W tę sobotę takim wydarzeniem była napewno wygrana Bebo z Szarlejem, na którą koledzy z Bebo czekali chyba z 3 lata, ale w końcu się udało. Gratuluję tego historycznego dla was wydarzenia i też was pozdrawiam.

Wasze Komentarze

0. 02.03.2014 15:04 [83.20.144.141] Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:27.0) Gecko/20100101 Firefox/27.0